Soru ve önerileriniz için bize info@dilasima.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz. info@dilasima.com
MaxMara

MaxMara, tasarımlarını dinamizmden ödün vermeden zarafeti yeniden keşfetmek isteyen cazibeli, şık kadınlara adıyor: Sofistike, rafine bir görünüme sahip, modern ve çağdaş kadınlara… Günümüze ve modern hayatın karşımıza çıkardığı farklı durumlara uyum sağlayabilen kadınlara…

Geleneksel olmasına rağmen yenilikçi tavrıyla tanınan MaxMara, lüksü, kaliteyi, modernliği ve statüyü bir arada sunan tasarımlarıyla fark yaratırken, deneysel tavrından da ödün vermiyor.

MaxMara kadını, son zamanlarda kendini rüya aleminde buluyor. Hayal kuruyor. Kurumsal hayatın tutuculuğundan ve monotonluğundan biraz sıkılmış olsa gerek… Masasında otururken, aklından deniz kenarına kaçamak yapmak gibi hayaller geçiyor. Rüyaları, onu kendi gemisinin kaptanı ilan ediyor. Ona düşen sadece dalgalara karşı koymak ve kendi yolunu çizmek… Şimdi rotasını kuzey yönüne çeviriyor. Fas’tan Murmansk’a uzanan yolculuğunda görkemli kış ve deniz manzaraları hayal ediyor. MaxMara kadınına yakışan bir kararlılıkla rotasını çizerken, içinde romantik güdülerin harekete geçtiğini hissediyor.
MaxMara 2021 Resort Koleksiyonunu Keşfedin
Max Mara’nın St. Petersburg’un ihtişamı ve büyüsü üzerine kurulu
bir koleksiyon - ‘Reason and Romance’